sikke

Sikke Platformu Nedir?

Sikke ile bireysel veya kurumsal ödemeler alınıp, gönderilebilir. Çift taraflı mesajlaşma ve onay sistemi ile bankacılık ve uluslararası ödeme sistemlerinde, e-ticaret, mobil uygulama ve oyunlar, bağış, müşteri sadakatı vs gibi çeşitli uygulamalar için entegre ödeme altyapısı olarak kullanılabilir. Akıllı Sözleşmeler desteği ile sözleşmeler oluşturulup, girişim projelerinize fon toplayabilir, kendi kripto paranızı geliştirebilirsiniz.

Sikke Platformu Nedir?
graph

Dünyanın En Gelişmiş Cüzdanı

Sikke cüzdanları üst düzey güvenlik ve diğer özellikleri ile dünyanın en gelişmiş dijital kripto para cüzdanlarıdır!

Sikke cüzdanları Aktif/Pasif, Soğuk/Sıcak ve çeşitli tipler ve senaryolara göre akıllı sözleşmelerle çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sadece giriş, sadece çıkış, ortak kese gibi standart tiplerin yanı sıra bir akıllı sözleşmeye bağlı olarak çalışan akıllı cüzdanlar oluşturabilirsiniz.

Ticaret siteleri veya Mobil uygulama ve Oyunlar için ödeme alabilir, cüzdana para giriş işlemi olduğunda CallBack Bildirim ile belirteceğiniz API'ye JSON formatında işlem detaylarını içeren bildirim alabilirisiniz.

Sikke Keseleri
POS

Sikke Madenciliği

Sikke kripto varlıkların üretimi ve işlemleri için önerilen madencilik sistemini dünya varlıklarını hunharca kullananan birer canavar ve çevre düşmanı olarak görmektedir.

Sikke; işlem onayları için Proof of Stake (PoS) algoritmasını kullanır. Bu algoritmaya göre tokenler sistem başlarken üretilir ve herkesin yatırımına karşılık düşen token miktarına göre hesap cüzdanlarına yüklemeler yapılır.

Sikke sisteminde isteyen herkes sikke madencisi olabilir. Proof of Stake algoritmalarına göre madencilik yapmak isteyen kişi kesesinde ne kadar çok sikke tokeni bulundurursa o kadar çok işlem ücreti alabilir. Madenci olmak isteyen kişiler kesesindenki sikkeleri kullanamazlar, kullandıkları zaman madencilik yapamazlar.

SİKKE MADENCİLİĞİ ve ÖN BAŞVURU
 

Sikke Mobil Cüzdanları

graph

Sikke mobil uygulaması ile çok kolay bir şekilde ödeme alıp gönderebilirsiniz. QR Kod, yazarkasa ve ödeme kayıt edici cihaz desteği ile ödeme almak için otomatik QR kodları oluşturulabilir, işletmenizde kolayca ve sabit kur desteği ile ödeme alabilirsiniz.

  • Ödeme Alma ve Gönderme
  • Cüzdan Oluşturma ve Yönetme
  • İşletmeler için sabit kur desteği ile satış
  • Anlık İşlem Bildirimleri
  • Kolay Kullanım
  • Basit Arayüz